Mamy już ponad 16 punktów patrolowych na terenie Polski i napływają nowe zgłoszenie. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie! Nasz pobyt na Mazurah dobiegł końca. Pracujemy nad zebranym materiałem, a to kilka godzin nagrań video i już tysiace emaili do weryfikacji. Nasze wyniki przedstawimy w kolejnej części video na kanale YT UFO ALARM.
Wylatowo Przypadki obserwacji UFO Jak prawidłowo filmować UFO? Szukamy! To nie UFO! Patrol UFO Kontakt
Wybierz temat

Ostatnio zaobserwowane!

Poszukujemy świadków !
Skontaktuj się z nami.

UFO ALARM na YouTube

Pogrupowane video YouTube

UFO ALARM !

Zobacz nas na FACEBOOKu

Zapisy Monitoringu

Wybrane materialy video z kamer monitoringu zebrana na kanale Youtube Waldemara Czarnetzkiego

POSZUKUJEMY! / Wir suchen Zeugen!

    Na tej stronie zawarte będą informacje o zdarzeniach związanych z obserwacjami zjawisk UFO i osobach - świadkach tych zdarzeń, których poszukujemy.

warszawa ufo 2019 Rejestracja UFO w Warszawie 2019.05.08 godz. 20:00
Otrzymaliśmy nagranie  od mieszkańca Warszawy, który zaobserwował i zarejestrował obiekt UFO w kształcie walca poruszający się na niebie.
Kilka dni wcześniej inny świadek z Warszawy również zarejestrował obiekt (identyczny) i umieścił nagranie na YT. W nie wyjaśniony jeszcze dotąd sposób, nagranie to zostało usunięte z YT i wykasowane z komputera autora. Było tylko chwilę dostępne na Internecie.
Czekamy na zgłoszenia innych świadków. Może ktoś również to widział
Kontakt: e-mail lub telefon
PISZ 2019 2019 Rejestracja UFO koło miejscowości PISZ 2019.02.20 godz. 19:30
Odnaleźliśmy rejestrację obiektu UFO koło miejscowości Pisz na Mazurach. Obiekt UFO był tam widziany przez wiele osób i został na pewno zarejestrowany przez co najmniej 3 świadków.
Wkrótce po tym zaczęliśmy otrzymywać zgłoszenia o bardzo podobnie wyglądających światłach z okolic Łomży, Pułtuska, Ciechanowa i Mławy. Wszędzie obiekt poruszał się w charakterystyczny sposób. Postanowiliśmy sami udać sie w rejon tych obserwacji i również nagraliśmy materiał. Po kilku dniach sytuacja wymykała się spod kontroli bo ciągle otrzymywaliśmy nowe zgłoszenia.  1 marca było już ich ponad 50!
W tej chwili zbieramy materiały i prosimy osoby, które otrzymały od nas informację, aby dosyłały swoje relacje do nas
. To pozwoli uporządkować zdarzenia. W tej chwili dane są analizowane i niebawem będzie materiał video o tych relacjach. Czekamy na kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
chodzież 2018 Obserwacja w listopadzie 2018 UFO Koło Chodzieży
Ostatnio dostajemy informację z rejonu Chodzieży (na północ od Poznania) o obserwacjach obiektów, które emitują czerwone świata. Ostatnie takie zdarzenie było 6-go listopada 2018 roku. Jednak przy okazji dowiadujemy się, że region ten wielokrotnie "oblatywały" obiekty nie znanego pochodzenia. Grupa ludzi widywała je już w latach 80 - tych i 90 - tych. Obiekt w czasie jednych z takich spotkań podleciał naprawdę blisko. Świadek był od niego w pewnym momencie nie cale 100 metrów oddalony. Mamy więc dokładny opis tego pojazdu i nie przypomina on niczego, co mogło by być nam znane.
Przypuszczamy, że osób widzących te obiekty mogło być więcej. Chodzi szczególnie o region stawów hodowlanych na zachód od Chodzieży. Czekamy na kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
UFO Żabno, UFO Stawiska 2018 Obserwacja w maju 2018 UFO w Żabnie i Stawiskach
Choć to dwa całkiem różne wydarzenie sfilmowane przez innych świadków, to prezentujemy je razem ze względu na bliskość czasu i miejsca.

1 obserwacja miała miejsce 4-go maja 2018 w Żabnie przy dojeździe do drogi 15, przed Wylatowem. VIDEO
2 obserwacja jest z 13-go maja 2018 roku z miejscowości Stawiska, również nie daleko Wylatowa. VIDEO
Nagranie pochodzą z różnych pór dnia. Można sie doszukiwać podobieństw w tych obiektach, jednak czy to ten sam obiekt, to nie ma pewności.
Być może ktoś jeszcze widział to na niebie i dostarczy więcej szczegółów. Czekamy na kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Warszawa Tarchomin 2018 Warszawa / Tarchomin data nagrania: 2018.01.31
To bardzo niezwykłe, że w samej Warszawie w miejscu gęsto zamieszkałym, na wale przeciwpowodziowym powstaje dziura, która nie wiadomo jaką techniką została stworzona. Według relacji osoby, która znalazła ten otwór, miał on nie więcej niż 3 dni w chwili jak go filowaliśmy. Materiał tutaj...

Być może ktoś zauważył jakieś ekipy na tym terenie ze sprzętem do odwiertów lub potrafi wyjaśnić jak to powstało - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
strzelno ufo 2017 Strzelno / Kuj-Pom - data: 2017.11.03 godz. 15 -17
Świadek sfilmował obiekt, który unosił się na niebie dość długi czas. Samo nagranie pokazuje tylko fragment obserwacji, ale obiekt "wisiał" na niebie w tym samym miejscu kilkadziesiąt minut co wyklucza możliwość obserwacji popularnych dronów. Nagrania dokonano w Strzelnie (kujawsko - pomorskie) 15 kilometrów od Wylatowa.
Link do filmu na Youtube -  tutaj...

Być może ktoś zauważył, albo zarejestrował ten obiekt - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Sochaczew 2016.12.12
2016 Okolice Sochaczewa - data: 2016.12.12 godz. 18:20
Świadek zgłaszający tą obserwację jechał autostradą A2 w stronę Warszawy. 12-go grudnia 2016 roku około miejscowości Hipolitów zobaczył po swojej lewej stronie światła na niebie - w kierunku Sochaczewa. Pomarańczowo - czerwone punkty pokazały się gasły, zapalając się w pewnej sekwencji.  Świadek zapewnia, że to nie samoloty, gdyż rozpoznałby je na pewno. Obserwacja trwała kilka minut. W momencie, kiedy świadkowie (było ich kilku w aucie) chcieli to nagrać telefonem komórkowym, światła momentalnie zgasły. Nie pojawiły się już więcej.

Być może ktoś zauważył, albo zarejestrował ten obiekt - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Wylatowo ufo 2014
2014 Wylatowo - data: 2014.06.13 godz. 22:45
13-go czerwca pojawił się na naszych kamerach obiekt (lub 3 osobne obiekty). W nagraniu widać 3 światła przesuwające się równolegle. pojawiają się nagle i tak samo zanikają. Rejestracja trwała około 30 sekund. Poniżej link (mpg) do fragmentu nagrania z jednej z kamer. Nagranie klatkowane co jedną sekundę. Warto zauważyć, że podobny obiekt z 3 światłami był widziany w tym miejscu około roku temu.

Być może ktoś zauważył, albo zarejestrował ten obiekt - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Wylatowo ufo 2013
2013 Wylatowo - data: 2013.05.22 godz. 23:54
22-go maja 2013 na krótko przed północą kamery w Wylatowie zarejestrowały obiekt pod chmurami. Nagranie trwa 3-4 sekundy. Jeżeli ktoś zauważył w tym czasie coś podobnego, to prosimy o kontakt.


Obiekt był widoczny w kierunku południowym od Wylatowa / Mogilna.
Kontakt: e-mail lub telefon
ufo GAĆ
2012 Gać - Puszcza Kampinowska - data: 2012.05.24-26 
24-go maja 2012 roku oraz prawdopodobnie 26 maja widziany był i fotografowany obiekt w kształcie walca, który leciał nisko nad Puszczą Kampinoską. Według nie sprawdzonych jeszcze informacji, w rejonie miejscowości Gać obiekt lądował lub się rozbił. Wszelkie osoby, które mogą udzielić nam jakiś informacji proszone są o kontakt.


Jeżeli ktoś zauważył lub również sfotografował ten obiekt, to prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Obiekt
2012 Wylatowo - data: 2012.01.22 godz. około 21.24
Zainstalowane kamery monitoringu zarejestrowały w styczniu 2012 roku niezidentyfikowany obiekt. Podłużny kształt widoczny jest w kamerze przez kilka sekund. Kamery umieszczone w Wylatowie skierowane są w kierunku południowym. Obiekt oddalony był prawdopodobnie około kilometra w kierunku południowym (południowo-zachodnim) od Wylatowa. Kierunek Skorzęcin, Powidz.
W nocy, podczas której został zarejestrowany obiekt, były chmury deszczowo-śniegowe, więc obiekt był na wysokości poniżej 400 m.

Jeżeli ktoś zauważył lub również sfotografował ten obiekt, to prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon

Stat.: | 231175 |1|10|22|| | Copyright © 2005 wylatowo.org.pl; kontakt tel.: +48 525523526; info@wylatowo.org.pl | Aktualizacja: 2019.05.09