Mamy już ponad 20 punktów patrolowych na terenie Polski i napływają nowe zgłoszenie. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie! Jest już dostępny nowy odcinek video materiału obejmującego nasz pobyt w lutym i marcu na Mazurach. Zapraszamy na nasz kanał YT UFO ALARM.
Wylatowo Przypadki obserwacji UFO Jak prawidłowo filmować UFO? Szukamy! To nie UFO! Patrol UFO Kontakt
Wybierz temat

Ostatnio zaobserwowane!

Poszukujemy świadków !
Skontaktuj się z nami.

UFO ALARM na YouTube

Pogrupowane video YouTube

UFO ALARM !

Zobacz nas na FACEBOOKu

Zapisy Monitoringu

Wybrane materialy video z kamer monitoringu zebrana na kanale Youtube Waldemara Czarnetzkiego

6-7 Lipca 2019 - nieoficjalne spotkanie ufologów w Wylatowie.

baza i poleJesteśmy po rozmowach z Panią Szpulecką z "BAZY" w Wylatowie i otrzymaliśmy od niej zgodę na zaplanowanie nieoficjalnego spotkania w dniach 6 - 7 lipca 2019 roku. Tym samym reaktywujemy tradycję spotkań w Wylatowie, która miała miejsce zawsze w pierwszy weekend lipca, kiedy zaczynała się akcja monitorowania wylatowskich pól.

Spotkanie nie ma zaplanowanego programu. Wszystko zależy od ilości osób, które zdecydują się przyjechać i ich kreatywności. Na pewno będzie można zapoznać się z materiałami i porozmawiać o ostatnich wydarzeniach w Polsce. Osoby, które nie były nigdy w Wylatowie będą mogli poznać miejsca, gdzie wydarzyło się bardzo wiele związanego z szeroko pojętą tematyką UFO.

Jest możliwość zarezerwowania sobie pokoju w Wylatowie (w domu państwa Szpuleckich - w "bazie") lub rozbicia namiotu czy zaparkowania auta lub kampera. Dla zainteresowanych podamy numer telefonu dla uzgodnienia rezerwacji z panią Szpulecką.

Niebawem uzupełnimy informację na tej stronie, a na razie dodatkowe informacje można uzyskać pisząc pod adres email:  info@wylatowo.org.pl.

Zgłosili już przybycie na spotkanie:

Ufo Alarm   kanał YouTube i Facebook UFO ALARM (wylatowo.org.pl)
     
ntv   Niezależna Telewizja NTV - Janusz Zagórski

Stat.: | 235142 |1|5|136|146| | Copyright © 2005 wylatowo.org.pl; kontakt tel.: +48 525523526; info@wylatowo.org.pl | Aktualizacja: 2019.06.22